ART / Oil paintings / Oil painting 14545362
nr 1454 5362
OIL PAINTING
3 pcs, Helge Sjöqvist respektive C Berglund. Stockholm, Sweden. Olja på pannå respektive duk, 24x19 cm - 20x27 cm, outer dimensions including frame: 33x28-28x35 cm,
3 st, Helge Sjöqvist respektive C Berglund. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå respektive duk, 24x19 cm - 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 33x28-28x35 cm
300
SEK 100
Monday Mars 14 2022
at 20:23:27
12/3 17:15:54